KASMIROS 11274- KS 3/J żyrandol 3- ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 64 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ECRU PATYNA, abażur w kolorze ECRU Z WZORKIEM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Elegancki żyrandol z pięknymi abażurkami.

