Kinkiet do sypialni stare złoto JEWESOS 12047/24 lampa na ścianę świecznik
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 7 cm; odległość od ściany 19 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor CZARNO-ZŁOTY, kinkiet jest w całości malowany na kolor czarny, a następnie ręcznie patynowany dwoma kolorami ZŁOTA |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Kinkiet do sypialni stare złoto JEWESOS idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, które potrzebuje dodatkowego oświetlenia, a w szczególności w sypialni, czy w przedpokoju. Klasyczna lampa ścienna pięknie prezentuje się w towarzystwie żyrandola w tym samym kolorze lub z tej samej serii. Dodatkowego uroku oświetleniu dodają żarówki płomyk, dostępne w naszym sklepie.

