Kinkiet na ścianę z dodatkowym źródłem światła BURDO 17987/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość | 30 cm, odległość od ściany 11,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W, 1 x G9 max 10W led |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina, peszel |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Kinkiet na ścianę z dodatkowym źródłem światła. Kinkiet ścienny z pięknym tkaninowym abażurem w kolorze szarym idealnie sprawdzi się w sypialni. Dodatkowa lampka LED to funkcjonalne i energooszczędne dodatkowe oświetlenie, które z pewnością przyda się podczas wieczornego czytania lub jako oświetlenie nocne.

