Kinkiet ogrodowy latarenka AMOR 14692/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | odległość od ściany 28 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP23 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Tradycyjny kinkiet ogrodowy latarenka. Klasyczna lampa zewnętrzna, starannie wykonana, idealnie pasuje do ogrodu, na ganek czy do altany. Po zmroku lampa wypełni ogród nastrojowym światłem i podkreśli klasyczny styl posesji.

