Kinkiet w stylu glamour chromowy JULIOS 11528- JU K H/01/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 18 cm, odległość od ściany 28 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal chromowany, kryształy bezbarwne |
| Abażur | średnica 18 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze BIAŁYM lub dowolnym z palety |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet w stylu glamour chromowy. Bardzo elegancki i znakomicie wykonany błyszczący kinkiet ozdobiony efektownym kryształem. Kinkiet z białym abażurem będzie wspaniale wyglądał w urządzonej w jasnej tonacji sypialni.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


