Kinkiet w stylu loft GARNET 16442/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Szerokość | odległość od ściany 44 cm, średnica klosza 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana, CZARNY/ MIEDŹ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Efektowny kinkiet w stylu loft z miedzianym wnętrzem klosza. Modna lampa na ścianę przywodząca na myśl dawne lampy stosowane w fabrykach. Kinkiet będzie idealnym uzupełnieniem lampy sufitowej z serii GARNET.

