Kinkiet z abażurkiem GALAKTIK 11256 - GX K/J kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max. 60W |
| Materiał | metal CHROM (brak próbki koloru w palecie kolorów) |
| Abażur | w wymiarach 12/17 wysokość 14 cm, z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet z abażurkiem do sypialni lub salonu. Szczególnie polecany w zestawieniu z żyrandolami z serii GALAKTIK. Produkt polski.
Istnieje również możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzorniki kolorów.
*uwaga: lampy produkowane na indywidualne zamówienie według specyfikacji Klienta (np. zmiana koloru stelaża i abażura na inny niż widoczny na zdjęciu głównym przy wybranym produkcie, skracane, wydłużane itp.) nie podlegają zwrotom i wymianie


