Kinkiet ze szklanym kloszem APISO O2850 K1 CH/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 14 cm; odległość od ściany: 31 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal w kolorze CHROM, szklany klosz w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kinkiet ze szklanym kloszem do pokoju, sypialni lub korytarza. Model minimalistyczny i ponadczasowy, wpisuje się w eleganckie i tradycyjne wnętrza.

