Klosz z tkaniny do lampki nocnej z szarego aksamitu 3S-E27 BIRD welur 12/25 wys 15
Dane techniczne
| MATERIAŁ | BIRD WELUR - kolorowe kwiaty na szarym tle od spodu biały, podwijany rant, BEZ LAMÓWKI. |
| WYSOKOŚĆ | 15 cm |
| SZEROKOŚĆ | 12/25 cm |
| TYP ŻARÓWKI | E27, maksymalna moc żarówki 60W (preferowana żarówka LED) |
| SPOSÓB MONTAŻU | pod oprawkę żarówki z dużym gwintem E27 |
| . | UWAGA: wzór tkaniny nie układa się identycznie na każdym abażurze, dlatego każdy abażur będzie miał nieco inny wygląd niż na załączonym zdjęciu. |
| KOLOR | Szary |
| KSZTAŁT ABAŻURA | stożek |
| SZEROKOŚĆ / ŚREDNICA | 21-25 cm |
| MOCOWANIE | na oprawkę |
| TYP ŻARÓWKI | E27 |
| RODZAJ MATERIAŁU | WELUR / AKSAMIT |
| WZÓR | WZÓR |
Opis
Klosz z tkaniny do lampki nocnej z szarego aksamitu, o średnicy 25 cm w kwiatowy wzór. Abażur z mocowaniem na oprawkę E27, pięknie wykonany z delikatnego materiału podklejonego cieniutką białą pleksi. Przepiękny delikatny kwiatowy wzór w postaci kwiatów i ptaszków na szarym tle zwraca uwagę i stwarza romantyczny nastrój we wnętrzu. Abażur doskonale wpisze się w klimat klasycznych i prowansalskich wnętrz, nadając im szyku i przytulności.
Abażur ręcznie wykonany z tkaniny welurowej, podklejony cieniutką pleksi dla sztywności, bez lamówki.
UWAGA! oferta dotyczy wyłącznie abażura, lampa nie jest w zestawie.

