Kryształowy kinkiet retro VALENTA FE/V1ALENTINA1/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 48,1 cm |
| Szerokość | 12,7 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor OKSYDOWANY BRĄZ, kryształy, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Kryształowy kinkiet retro. Piękna lampa ścienna przypominająca modele z początków XX wieku, bardzo elegancka i efektowna. Kinkiet świecznikowy VALENT wyróżnia się luksusową jakością i wyjątkowo starannym wykonaniem, będzie znakomicie pasował do ekskluzywnie urządzonych wnętrz, utrzymanych w klasycznym stylu.

