Kuty żyrandol do pokoju WINDIRE W1M3/EL 3-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 56 cm, maksymalna: 199 cm |
| Szerokość | 54,5 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CIEMNY BRĄZ PATYNA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Kuty żyrandol do pokoju. Piękna lampa wisząca na finezyjnie wygiętym stelażu nawiązuje do stylu rustykalnego. Ciekawa kolorystyka- ciemny brąz patynowany złotem świetnie komponuje się z aranżacjami utrzymanymi w ciepłej palecie barw. Żyrandol świecznikowy WINDIRE cechuje bardzo wysoka jakość i unikalne wzornictwo- te piękne lampy sprowadzamy specjalnie dla Państwa bezpośrednio z Wielkiej Brytanii.

