LAURINI 1516- LA K/J kinkiet
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 22 cm, odległość od ściany: 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stelaż w kolorze ECRU PATYNA, abażur w kolorze ECRU |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Elegancki kinkiet z abażurkiem.

