LEDYS 11588- LY K/J kinkiet PROMOCJA
Cena regularna:
124,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 24 cm; odległość od ściany: 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY PATYNOWANY SREBREM |
| Abażur | abażur w kolorze SZARYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki kinkiet z abażurkiem.
