LUSI 10445/L kinkiet podwójny w stylu prowansalskim
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 37 cm; odległość od ściany 21 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA w kolorze kremowym ręcznie patynowana złotem, z dodatkami turkusu oraz delikatnego różu, ZDOBIENIA RĘCZNE, SZKLANE ELEMENTY OZDOBNE |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Elegancki kinkiet świecznikowy, ze zdobieniami ręcznymi w kolorze kremowym ze złotem, turkusem oraz delikatnym różem

