Lampa wisząca latarenka vintage ASLANO KL/AS1HLANDBAY8/S/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 32,7 cm, maksymalna: 230,6 cm |
| Szerokość | 15,4 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze WYBLAKŁY CYNK, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | inny |
Opis
Lampa wisząca latarenka vintage idealna do ogrodu. Bardzo ciekawa lampa wisząca zwraca uwagę tradycyjnym wzornictwem. Konstrukcja z metalu w kolorze postarzanego, wyblakniętego cynku i szklany klosz w stylu retro tworzą bardzo ciekawą kompozycję. Lampa została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły, wyróżnia się wysoka klasą szczelności- IP44, dzięki czemu sprawdzi się w ogrodzie lub w łazience.

