Lampa wisząca w stylu retro WARLEY HK/W1EXLEY/3P/HB/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 61 cm; maksymalna: 217,3 cm; wysokość oprawy: 51 cm |
| Szerokość | 30,4 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor STARY MOSIĄDZ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Lampa wisząca w stylu retro ze szklanym kloszem oraz trzema punktami świetlnymi. Lampa WARLEY to połączenie wyjątkowej klasyki z urokiem przeszłości. Jej dizajn przywołuje na myśli oświetlenie minionych lat. Ta lampa świetnie wpisze się we wnętrza w stylu retro czy vintage, idealna do przedpokoju, czy holu.

