Lampka biurkowa MAJKA WHITE 12935/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY |
| Abażur | wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze BIAŁYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna lampka biurkowa w kolorze białym, z delikatnym abażurkiem, z pewnością będzie pięknie prezentować się na biurku jak i na biurku w nowoczesnej sypialni.

