Lampka biurkowa z różowym abażurkiem TRAFL 18080/N
Cena regularna:
167,00 zł
towar niedostępny

Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita 44 cm, wysokość abażura 14 cm |
| Szerokość | szerokość 10,5 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 max 10W tylko led |
| Materiał | stal chromowana, abażur z tworzywa |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Lampka biurkowa z różowym abażurkiem. To klasyczna biała lampka nocna w zestawie z oryginalnym różowym abażurkiem w kropki, będzie idealnym dodatkiem do pokoju dziecięcego jako dodatkowe źródło światła ale nie tylko, świetnie sprawdzi się też w salonie czy stylowej sypialni. Nada subtelne światło. Lampka wykonana niezwykle precyzyjnie.
