Luksusowa srebrna lampa z kryształami WITNE QZ/W1HITNEY/SF/EL 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40,9 cm, możliwość przedłużenia do 143 cm za pomocą dołączonych elementów |
| Szerokość | 40,7 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze SREBRNYM, abażur biały z ciemnoszarą lamówką, kryształy |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Luksusowa srebrna lampa z kryształami. Wyjątkowo urokliwa lampa sufitowa na pięknym, srebrnym stelażu. Lampa zwraca uwagę ciekawym abażurem z półprzezroczystej białej organzy z ciemnoszarą lamówką i wspaniałymi, dużymi kryształami, które pięknie rozpraszają światło. Ta efektowna lampa sufitowa nadaje się do niskich pomieszczeń a z pomocą załączonych elementów można łatwo przekształcić ją w typową lampę wiszącą. Lampa WITNE to idealne połączenie pięknego wzornictwa i najwyższej jakości wykonania.

