Luksusowy zwis w orientalnym stylu CARIBE HK/C1ARABEL/P/A/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość zwisu 42 cm, maksymalna: 343 cm, korpus lampy: 30,5 cm |
| Szerokość | 22,9 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor SZCZOTKOWANY SZAMPAŃSKI, abażur w kolorze kości słoniowej |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Luksusowy zwis w orientalnym stylu. Najwyższej jakości nieduża lampa wisząca wyróżnia się przemyślanym wzornictwem i dbałością o detale. Piękna ażurowa osłona skrywa lniany abażur w odcieniu kości słoniowej. Lampa wisząca CARIBE wspaniale komponuje się z wnętrzami urządzonymi w klimacie orientalnym, z ekskluzywnym wykończeniem i umeblowaniem.

