Luksusowy żyrandol 6-ramienny MELADE 11616- MY 6 NI/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze NIKIEL, kryształowe elementy ozdobne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Luksusowy żyrandol 6-ramienny do salonu, doda wnętrzu niesamowitego blasku. Połączenie srebrnego koloru stelaża i błyszczących kryształów daje niezwykły efekt. Żyrandol świecznikowy MELADE zachwyci klientów ceniących styl glamour, wspaniale prezentuje się we wnętrzach urządzonych w bieli, gamie szarości, czerni, pastelach. Styl lampy świetnie podkreślą żarówki świecznikowe, oferujemy także możliwość zakupu abażurków, które dodadzą żyrandolowi indywidualnego charakteru.

