Mały czarny kinkiet ścienny MALMA 19705/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 6 cm, odległość od ściany 10 cm |
| Źródło światła | 2 x GU10 max 35W, |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Mały czarny kinkiet ścienny. Ten niewielkich rozmiarów kinkiet na ścianę w kolorze czarnym, mimo swojej prostej formy przyciągnie uwagę. Swoim uniwersalnym wyglądem idealnie wpasuje się w takie stylowe wnętrza jak pokój młodzieżowy czy sypialnia. Pięknie odbija światło na ścianie.

