Minimalistyczna nowoczesna lampa wisząca ELITO WOOD WHITE 16307/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm, możliwość samodzielnego skrócenia |
| Szerokość | 71 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY, drewno |
| Abażur | w kolorze BIAŁYM |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Minimalistyczna nowoczesna lampa wisząca to model lampy 4-ramiennej niezwykle oryginalnej, prostej w swojej formie. Biały stelaż w połączeniu z abażurkami w uniwersalnym białym kolorze wykończonymi drewnem będzie z pewnością znakomitą ozdobą oświetleniową jasnych wnętrz takich jak jadalnia, salon czy sypialnia. Dzięki czterem punktom świetlnym wprowadzi odpowiednie jasne światło w pomieszczeniu.

