Modernistyczna lampa wisząca BRYLO BLACK 12259/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm (możliwość samodzielnego skrócenia) |
| Szerokość | 56 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Modernistyczna lampa wisząca idealna do zawieszenia nad stołem, barkiem, czy wyspą. Lampa w industrialnym stylu pięknie prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach. Projektantów lamp BRYLO zainspirował kształt oszlifowanych, szlachetnych kamieni.

