Modna złota lampa sufitowa do salonu BULIT 19061 G/N 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor ZŁOTY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Modna lampa sufitowa do salonu. Bardzo oryginalna lampa wisząca z drucianym "kloszem" w kształcie kuli, wewnątrz którego umieszczono potrójny stelaż. Efektowna lampa w szalenie modnym obecnie stylu industrialnym, z ozdobnymi, przezroczystymi żarówkami prezentuje się zachwycająco. Piękny, złoty kolor lampy świetnie współgra z ciemną kolorystyką wnętrza, z akcentami czerni, szarości, naturalnego drewna.

