Modny nowoczesny plafon MENUFAKT 19741 BL/CO/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana kolor CZARNY/ MIEDŹ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Modny nowoczesny plafon w industrialnym stylu. Efektowna lampa sufitowa z kloszem z czarnego drutu i dekoracyjnymi akcentami miedzi. Lampa mimo niewielkich rozmiarów daje dużo światła ponieważ żarówka nie jest osłonięta.

