Modny podwójny czarny zwis LILO 11844 LE2 CH/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ CHROM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Modny podwójny czarny zwis. Podwójna modna lampa o prostym kształcie, wpisująca się w styl loftowy. Lampa eksponuje żarówki dzięki czemu gwarantuje idealne oświetlenie pomieszczenia. Klasyczne połączenie czarnej ramy i chromu będzie świetnie komponowało się z aranżacjami w chłodnej tonacji.

