Modny złoty żyrandol do salonu ZARGOZE H1001CL-05BS/MA 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 78 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal w kolorze MOSIĄDZ, abażury z białej tkaniny na pcv |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Modny złoty żyrandol do salonu, piękny i elegancki. Oryginalny żyrandol o prostym kształcie, z białymi abażurkami z tkaniny, które dodają mu lekkości. Lampa wyróżnia się znakomitą jakością wykonania, idealnie wpisuje się w aktualne trendy w wystroju wnętrz.
Lampa wymaga samodzielnego złożenia według załączonej instrukcji.

