Niewielki czarny plafon łazienkowy SYS 18054/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 12,5 cm, |
| Szerokość | 10 cm |
| Źródło światła | 1xG9 max 40 W tylko led |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Niewielki czarny plafon łazienkowy. Prostokątny minimalistyczny czarny plafon do łazienki zachwyca swoją prostotą a zarazem elegancją. Idealny do zawieszenia pojedynczo lub w zestawie. Odpowiednio rozjaśni pomieszczenie. Wykonany bardzo precyzyjnie.
klasa szczelności: IP44

