Nowoczesna biała lampa wisząca IDEO 4 WHITE 1793/4/E 4-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 100 cm |
| Szerokość | 96 cm |
| Źródło światła | 4 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana na biało, złote dodatki |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesna biała lampa wisząca. Oryginalna lampa o ciekawym kształcie- żarówki zostały umieszczone pomiędzy kółkami z lakierowanej na biało stali, osadzonymi na prostych ramionach. Stylowa i nowoczesne alternatywa dla klasycznego żyrandola, świetnie komponuje się z jasnym, minimalistycznym wystrojem wnętrza. Lampa doskonale prezentuje się w zestawieniu ze stylizowanymi żarówkami.

