Nowoczesna czarna lampa do jadalni MEYE 11764 MAY CZ/J 4-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Źródło światła | 4 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ CHROM |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna czarna lampa do jadalni. Ciekawa lampa o geometrycznym kształcie, wpisująca się w modny styl loftowy. Lampa eksponuje żarówki, dzięki czemu gwarantuje idealne oświetlenie pomieszczenia. Klasyczne połączenie czarnej ramy i srebrnego, chromowanego wnętrza będzie świetnie komponowało się z aranżacjami w chłodnej tonacji.

