Nowoczesna drewniana lampa wisząca ciemne drewno DRUPOS WOOD C 111175/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | wysokość całkowita: 217 cm ; wysokość elementu ozdobnego: 37 cm ; wysokość podsufitki: 7,5 cm zerokość 5,5 cm |
| Szerokość | szerokość 16 cm |
| Źródło światła | 1xE27, max 25W wyłącznie LED |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY, sklejka drewniana w kolorze CIEMNEGO DREWNA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | IP20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna drewniana lampa wisząca ciemne drewno to dizajnerski element oświetleniowy, wyglądający jak poukładane klocki drewniane. Zaskakuje nowoczesnością i niepowtarzalnością. Jeśli powiesisz kilka lamp obok siebie uzyskasz bajeczny efekt. Koniecznie zastosuj dekoracyjne żarówki jako ostatni element układanki.

