Nowoczesna druciana lampa wisząca brązowo-złota ASTROID HK/A1STRID/3P/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | minimalna wysokość: 76,3 cm, maksymalna: 337 cm, wysokość oprawy: 68,4 |
| Szerokość | 51 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor MATOWY BRĄZ, ZŁOTY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Nowoczesna druciana lampa wisząca brązowo-złota. Stylowa lampa świetnie wpasuje się w loftowe aranżacje, jak również nowoczesne. Geometryczna konstrukcja przywołuje na myśl kształt diamentu, pośrodku którego umieszczono złote świeczniki. Lampy Astroid to nowoczesne, dizajnerskie oświetlenie, dla miłośników niebanalnych rozwiązań.

