Nowoczesna lampa podłogowa COZMA CHROM S 14917/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa o niebanalnym kształcie to świetna propozycja do salonu. Ta oryginalna lampa najlepiej prezentuje się we wnętrzach o modnym skandynawskim wystroju a także w industrialnych przestrzeniach typu loft. Starannie wykonana lampa stojąca o ciekawym dizajnie wyczaruje w salonie idealne miejsce do czytania a wieczorami z powodzeniem zastąpi oświetlenie sufitowe.

