Nowoczesna lampa wisząca z kulistymi kloszami ESEMO 14792/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 130 cm |
| Źródło światła | 6 x E27, 6W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklane białe klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z kulistymi kloszami. Duża piękna stylowa lampa wisząca na czarnym podłużnym stelażu z pięknymi uniwersalnymi białymi kloszami w kształcie kul o różnej wielkości. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Z pewnością przyciągnie uwagę. Będzie świetnie wyglądała zawieszona nad stołem w centralnym miejscu w pomieszczeniu.

