Nowoczesny biały kinkiet ścienny LASKER 18048/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 2,5 cm |
| Źródło światła | 2 x G9 max 10W, wyłącznie LED |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Kinkiet sprzedawany jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesny biały kinkiet ścienny. Piękny przyciągający wzrok biały kinkiet ścienny będzie idealnym dopełnieniem każdej nowoczesnej sypialni jak i salonu. Prezentuje styl minimalistyczny, nie narzucający się. Niezwykle nowoczesny.

