Nowoczesny brązowy kinkiet TEATR QZ/T1HEATER ROW1WT/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 25,4 cm |
| Szerokość | 25,4 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor BRĄZ WESTERN |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Nowoczesny brązowy kinkiet do kompletu z pasującym żyrandolem. Bardzo efektowny kinkiet eksponujący żarówkę wykonany z najwyższą starannością z wysokiej jakości materiałów. Szczególnie polecamy do kompletu żarówki przezroczyste typu filament- najlepiej podkreśla styl prezentowanej lampy. Kinkiet do sypialni lub salonu trafi w gusta wymagających klientów ceniących niebanalne oświetlenie.

