Nowoczesny kinkiet ścienny do sypialni ERSI 11887 EIK MS/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 12 cm, odległość od ściany: 22 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY/ MOSIĄDZ SATYNOWANY,kolor klosza BURSZTYN |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny kinkiet ścienny do sypialni. Efektowny kinkiet inspirowany modnym stylem industrialnym. Połączenie wyrazistej czarnej ramy z oryginalnym kloszem w kolorze bursztynu tworzy piękną całość. Idealny do sypialni bądź salonu.

