Nowoczesny lampa zwis ALAMBO 12777/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max. 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY ze złotym elementem |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa wisząca nowoczesnym stylu z serii ALAMBO. Minimalistyczna konstrukcja z odsłoniętą żarówką to model, który świetnie wpisuje się we współczesne aranżacje wnętrz. Odpowiednia do sypialni, mniejszych pokoi, przedpokojów. Produkt polski.

