Nowoczesny plafon punktowy do ogrodu FROGI 13403/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | aluminium, PC |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny plafon punktowy do ogrodu. Niewielka punktowa lampa o prostym kształcie tuby, świetnie nadaje się do umieszczenia na ganku, tarasie czy we wnęce. Wysoka klasa szczelności IP44 i ponadczasowe wzornictwo pozwolą na długie użytkowanie. Lampa doskonale prezentuje się na ścianach nowoczesnych budynków.

