Nowoczesny zwis do kuchni HIGBAY BLACK 15067/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm, sama lampa ma 50 cm, możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha |
| Szerokość | 36 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal lakierowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny zwis do kuchni nawiązujący do modnego stylu industrialnego. Lampy, które przypominają dawne oświetlenie fabryk i magazynów to od dłuższego czasu silny trend w wystroju wnętrz, świetnie komponują się z nowoczesnymi aranżacjami.

