Nowoczesny zwis do kuchni SKELA 19190/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | regulowana od 92 cm do 40 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny zwis do kuchni z czarnym kloszem. Uniwersalna i ponadczasowa lampa, która pasuje do wielu aranżacji.

