Nowoczesny zwis ze szklanymi kloszami BERYS GLASS 11006E/AX 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 90 cm |
| Szerokość | 83 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, szklane klosze |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny zwis ze szklanymi kloszami. Oryginalna lampa wisząca o prostym kształcie, znakomita do jadalni lub salonu. Minimalizm w najlepszym wydaniu- na prostej, poziomej listwie umieszczono trzy kuliste klosze. Lampe będzie także doskonałym dodatkiem do nowoczesnych przestrzeni biurowych.

