Oryginalna beżowa lampa do kuchni CAMA 1946G17/AX
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 200 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor czarny, beżowy metalowy klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalna beżowa lampa do kuchni. Dzięki swojej oryginalnej geometrycznej formie przyciągnie uwagę oraz odpowiednio doświetli pomieszczenie. Idealna do zawieszenia w kuchni ale nie tylko.

