Oryginalna chromowa lampa stołowa TESO 1O2958 L1 CH/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 35 cm, głębokość 15,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | stal w kolorze CHROM, brak klosza,sama żarówka |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Oryginalna chromowa lampa stołowa to model lampki, który świetnie prezentuje się w eleganckich wnętrzach. Wyróżnia się ciekawym, niepowtarzalnym wzornictwem. Lampka wykonana niezwykle precyzyjnie.

