Oryginalna drewniana lampa podłogowa TOKEO 15286/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 146 cm |
| Szerokość | 63 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Materiał | elementy drewniane, abażur w kolorze czarnym z tkaniny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Oryginalna drewniana lampa podłogowa. Tradycyjna lampa podłogowa na trzech stabilnych drewnianych nóżkach. Idealna do postawienia w salonie bądź sypialni. Z pewnością zaspokoi gusta wymagających klientów. Bardzo starannie wykonana i zaprojektowana. Produkt polski.

