Oryginalna lampa stołowa NUEGI S 17021/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 22,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Oryginalna lampa stołowa wykonana ze szkła. Lampa dla miłośników nowoczesnego wzornictwa- szklany klosz o obłym kształcie prezentuje się wyjątkowo efektownie i świetnie podkreśli wystrój wnętrza. Lampa idealnie sprawdzi się w roli lampki nocnej. Lampa jest dostępna w trzech rozmiarach.

