Oryginalna lampka ceramiczna z printem MOZAIK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 62 cm (z abażurem) |
| Szerokość | 42 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | ceramiczna podstawa, metal w kolorze, abażur z tkaniny |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówki, możliwość zastosowania żarówki zwykłej, energooszczędnej oraz LED |
| . | Długość przewodu ok 205 cm; waga 4 kg |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalna lampka ceramiczna z printem MOZAIK z pięknym motywem czarno-białym na podstawie będzie idealnym dodatkiem oświetleniowym a zarazem niepowtarzalną ozdobą każdego stylowego pomieszczenia. Zwraca uwagę swoją oryginalnością.

