Oryginalny kinkiet w kolorze drewna MONSTI 15422/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 max 6W LED |
| Materiał | metal, sklejka w kolorze drewna |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie brązowego |
Opis
Oryginalny kinkiet w kolorze drewna. Ponadczasowa lampa na ścianę o oryginalnym kształcie w formie liścia w drewnianym kolorze w odcieniach brązu, pasuje do wielu aranżacji. Tego typu kinkiety są chętnie umieszczane nad łóżkiem w sypialni lub w przedpokojach, czy korytarzach. Będzie z pewnością stylową ozdobą pomieszczenia.

