Oryginalny plafon z abażurami do salonu MODNA NATURE 16592/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 48 cm, długość 74 cm |
| Źródło światła | 4 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal |
| Abażur | w kolorze BEŻOWYM wykńczony białą blendą |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | odcienie beżu/ecru |
Opis
Oryginalny plafon z abażurami do salonu to model plafonu, który z pewnością idealnie wpasuje się do salonu, jadalni lub sypialni. Jego beżowa kolorystyka i ciekawy design zwraca uwagę i przyciąga wzrok. Pasuje do wielu stylowych pomieszczeń. Produkt polski, wykonany niezwykle starannie, godny polecenia.

